Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie
Szukaj w tym dziale:

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza zapytanie ofertowe na świadczenie usług asystenta rodziny dla 8 wskazanych przez Zamawiającego rodzin z terenu gminy Szprotawa w okresie od dnia 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.

 

Zapytanie asystent rodziny 8 rodzin.pdf

Załącznik nr 1 (8 rodzin).pdf

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza zapytanie ofertowe na świadczenie usług asystenta rodziny dla 15 wskazanych przez Zamawiającego rodzin z terenu gminy Szprotawa w okresie od dnia 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.

 

Zapytanie asystent rodziny 15 rodzin.pdf

Załącznik nr 1 (15 rodzin).pdf

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - referent w Ośrodku Pomocy Społecznej w Szprotawie.

Oferta referent.pdf

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - księgowy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Szprotawie

Protokół z unieważnienia postępowania na świadczenie usług asystenta rodziny

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza zapytanie ofertowe na świadczenie usług asystenta rodziny dla 15 wskazanych przez Zamawiającego rodzin z terenu gminy Szprotawa w okresie od dnia 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.


 

Zapytanie ofertowe - asystent rodziny dla 8 rodzin

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza zapytanie ofertowe na świadczenie usług asystenta rodziny dla 8 wskazanych przez Zamawiającego rodzin z terenu gminy Szprotawa w okresie od dnia 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.